کاشت ابرو

این روش راه حلی موثر و دائمی برای کسانی است که به هر دلیلی دچار ریزش ابرو شده اند. شاید جالب باشد که بدانید برای کاشت ابرو هم میتوان مانند پیوند موی سر از موی طبیعی استفاده کرد؛ ولی باید در نظر داشته باشید که این روش نیاز به دقت بیشتری نسبت به کاشت موی سر دارد و روند درمانی حساس تری است.

این درمان یک روش بسیار ظریف است که نیازمند جایگزاری دقیق این موها در شکاف‌های ریز (نیم میلیمتر) با توجه به زاویه و جهت مناسب می‌باشد. مسلما زاویه رویش موی ابرو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که تنها از عهده متخصصین با تجربه و با سلیقه بر میاید. ابزارهایی که در این روش استفاده میشوند نیز از درجه اهمیت بالایی برخورداراند و باید بوسیله دستگاه های کاملاً میکروسکوپی و در محیط مجهز کلینیک صورت گیرد.

پیوند موی طبیعی به ابرو درمانی است دائمی، برای کسانی که دچار ریزش ابرو شده اند. باید بدانید، کاشت ابرو روشی است که به دقت زیادی نیاز دارد لذا کاشت ابرو حتما باید توسط تیم مجرب و حرفه ای و زیر نظر متخصص و در کلینیک های تحت نظارت وزارت بهداشت انجام شود.

خواب ابرو و زاویه کاشت موها نیاز به صبر و حوصله زیادی دارد لذا در انتخاب محل و تیم کاشت دقت کنید. در کلینیک پوست، مو و زیبایی نیل ، کاشت ابرو توسط مجرب ترین تیم ها و به صورت VIP و زیر نظر متخصصین انجام می شود. زیرا این کلینیک ها دارای اتاق عمل های قابل قبول، استریل و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و هیچ مشکل بهداشتی مراجعین را تهدید نمی کند.

برای کاشت ابرو اغلب از روش FUT استفاده می شود. در این روش فولیکول های مو (ریشه های مو) با سوزن های بسیار ظریفی در زیر پوست کاشته می شوند. لازم به ذکر است که مراقبت های بعد از کاشت ابرو نیز بسیار مهم و ضروری است که این روش های مراقبتی، توسط متخصصین به شما عزیزان توضیح داده خواهد شد و شما میتوانید برای معاینه رایگان بعد از کاشت ابرویی که در کلینیک پوست، مو و زیبایی نیل انجام میدهید هر ماه به این کلینیک مراجعه کنید و از روند بهبود خود مطمئن گردید.

نمونه های بعد و قبل

نظرات کاربران