لیزر موهای زائد

موهای زائد، موهایی هستند که معمولا رشد آن ها آزار دهنده و زشت می باشد. لیزر موهای زائد جدیدترین تکنولوژی روز دنیا می باشد که این موها را از بین می برد. جالب است بدانید، رنگ پوست افراد، تاثیر مستقیم روی جوابدهی لیزر موهای زائد دارد. امروزه ۴ تکنولوژی IPL ، NDyag، دایود و الکساندرایت برای از بین بردن این موها وجود دارد. معمولا برای پوست های روشن تر با موهای تیره تر از لیزر اکساندرایت، برای پوست های سبزه تر از دایود و IPL و برای موهای کرکی باقی ماده از NDyag می توان استفاده کرد. حتما قبل از انجام لیزر موهای زايد، باید این موها با تیغ تراشیده شوند تا اشعه لیزر بر روی فولیکول مو (ریشه مو) تاثیر بگذارد و فقط ساقه ی مو را نسوزاند.

بعد از لیزر موها، در صورت بروز هر گونه التهاب، می توانید از لوسیون بتامتازون استفاده کنید، اما اصلا نگران نباشید، زیرا هر التهابی نشان دهنده ی سوختگی نیست و تاثیر لیزر روی فولیکول (ریشه مو) را نشان می دهد.

در کلینیک پوست، مو و زیبایی نیل، با استفاده از دستگاه های روز، ابزار آلات استریل و مجهز به سیستم خنک کننده گازی، از هرگونه التهاب و درد جلوگیری می شود. در دستگاه های مشابه معمولا از سیستم های خنک کننده هوا یا همان Air Cooling، استفاده می شود که عملکرد بسیار ضعیف تری نسبت به جریان های گازی دارند. تمامی تکنولوژی های یاد شده در کلینیک زیبایی نیل موجود بوده و بنا به تشخیص پزشک، بهترین گزینه توسط اپراتورهای مجرب برای مراجعه کننده استفاده خواهد شد و موهای زائد را پس از 6 تا 8 جلسه، به طور کامل از بین خواهند برد.

همواره به یاد داشته باشید که کسانی که بیماری پوستی و یا مصرف داروهای خاصی مثل راکوتان، آکوتان و دیگر داروهای پوستی دارند، لازم است قبل از انجام لیزر، پزشک متخصص مربوطه را مطلع کنند تا از عوارض احتمالی آن دور بمانند. لیزر موهای زائد اگر در مراکز قانونی "معاونت بهداشت و درمان" انجام شود، هیچ گونه عارضه ای برای شخص به همراه نخواهد داشت.

نمونه های بعد و قبل

ویدیو

نظرات کاربران

aaa ۱۳۹۷/۱۰/۰۵

asdasd